Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 29 Вересня 2020
Головна » Каталог » BASF » Фунгіциди

КАБРИО® ТОП
31 Липня 2016, 21:15

Кабріо® Топ - Новий вимір в боротьбі з мілдью та оїдіумом
Кабріо® Топ - новітня інновація BASF
Новий комбінований фунгіцид широкого спектра дії Кабріо® Топ розроблений вченими концерну BASF спеціально для захисту виноградної лози. Препарат дозволяє ефективно боротися одночасно з двома небезпечними захворюваннями винограду - оїдіумом і мілдью. Крім того, він показує хорошу ефективність в боротьбі з чорною плямистістю, антракнозом, чорної гниллю та краснуху.


Кабріо® Топ утворює на листках і ягодах запаси діючої речовини, завдяки чому забезпечується висока стійкість препарату до дії атмосферних опадів. Це забезпечує тривалу і ефективну захист частин рослини при високій інфекційному навантаженні (в умовах підвищеної вологості).
Кабріо® Топ впливає на мітохондрії патогена, які є своєрідними генераторами енергії клітин грибів. Новітнє діюча речовина фунгіциду Кабріо® Топ піраклостробін стримує цей «енергетичний комплекс» і блокує надходження енергії в клітини. При відсутності енергозабезпечення суперечки і міцелій гриба гинуть.


Переваги препарату Кабріо® Топ:
- одночасно і надійно бореться з мілдью та оїдіумом
- високоефективний при високій інфекційному навантаженні
- має додаткову дію проти чорної плямистості, краснухи, чорної гнилі, антракнозу (на основі власних дослідів компанії BASF, без реєстрації)
- завдяки тривалому періоду дії можливі довші інтервали між обробками
- вбудоване управління резистентністю (комбінація з двох діючих речовин)

Додав: e-miks |
Переглядів: 940 | Рейтинг: 0.0/0